Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

T.J. Sokol Krásná Hora nad Vltavou

Starší žactvo

Vedoucí oddílu: Olga Hadáčková (o.hadackova@seznam.cz)

2015/2016

Opět cvičíme s mladším žactvem, protože nám to tak vyhovuje.

2014/2015

V tomto roce jsme obnovili činnost oddílu, ale spojili jsme ho s mladším žactvem. Na podrobnosti se můžete podívat do záložky Mladší žactvo.

2011/2012

Tento cvičební rok patří nácviku sletové skladby pro starší žactvo a mladší dorost Dávej, ber!. Její video můžete shlédnout na YOU TUBE.

Náčiním pro tuto skladbu jsou létající talíř a stuha:

Uvidíte nás 16. června na stadionu ve Voticích na župním sletu a samozřejmě také na XV. všesokolském sletu v Praze, který se bude konat počátkem července 2012. Hlavními sletovými dny jsou 5. a 6. červenec. Jsme zařazeni do obou programů, to znamená večerního, který proběhne 5. 7., i odpoledního následující den. Na plochu jsme byli umístěni hned do první linie před hlavní tribunou. S prvním oddílem jsme se již představili 20.10.2011 na župní akademii ve Voticích a sklidili jsme úspěch. Před Vánoci jsme 2 oddíly ukázali svým spolužákům ve škole. Již celou skladbu jsme předvedli v Říčanech, kde jsme se secvičili s ostatními celky našeho "velkého čtverce" a absolvovali první předvedení celé skladby. Zúčastnili jsme se ještě sletu v Českých Budějovicích 9. června.

Doufáme, že se bude všem líbit!

Předtančení na sezónu 2008/2009 i 2009/2010 s pokročilými děvčaty byla úspěšná. Viděli nás diváci v Krásné Hoře, Voticích a Počepicích.

V předsletové sezoně 2005/6 jsme se staršími dětmi nacvičovaly sletovou skladbu Trampolínky, se kterou vystoupily v Táboře, Komárově, Voticích i v Praze.

10.6.2006 se v Komárově na Berounsku konal župní slet župy Jungmannovy. Cvičenci této župy patřili do našeho celku i na rozpisu pro Prahu a tak jsme se domluvili, že si na župních sletech vzájemně vypomůžeme. Nemohla jsem s sebou sice vzít celý celek, neboť byl roztříštěn různými zájezdy a zdravotními potížemi, ale ty skalní, kteří to celé náročné kolečko absolvovali (odjíždělo se v 5:30 a vrátili jsme se po 18. hodině), musím moc pochválit. Byli prostě vzorní! Od samého počátku vládla Komárovu disciplína. Vše bylo pečlivě naplánováno a hlavně se plán dodržoval. Kdo svůj nácvik nestačil, měl prostě smůlu. Dopoledne proběhla generálka, poté byl průvod celým městem a nakonec samotný program. Hřiště bylo výborně připraveno, plocha vždy naplněna a program byl obohacen o vystoupení profesionálního týmu trampolínistů. Moc se nám všem líbilo a těšili jsme se na další vystoupení. 

     

Nad sletem ve Voticích sice drželo svou nadvládu sluníčko, za pomoci tekutin a hasičských rozstřikovačů se však nechalo všechno dobře zvládnout.

      

V Praze byly děti celý týden ubytované v jedné základní škole na Zahradním městě. Jako dozor nám vypomohly dvě obětavé maminky, kterým patří velký dík. Děti byly hodné (přestože měly nabitý program plný zkoušek, vystoupení a únavného přejíždění téměř celé Prahy), moc šikovné a hlavně - líbilo se jim! Za odměnu dostaly zmrzlinové poháry.

TOPlist